Strony internetowe


HolyBear creative group

W internetach też trzeba być. Akwizytorów i nieproszonych gości nie traktuje się już miodem, ludzie robią zakupy i szukają kontaktów, nabywców, klientów właśnie za pośrednictwem internetu.

 

Dopiero startujesz i wystarczy Ci prosta strona/wizytówka? Nie ma problemu! - rozumiemy potrzeby naszych klientów. Startujesz z portalem startujesz z portalem, lub magazynem? napisz do nas, a na pewno dojdziemy do porozumienia. My niedzwiedzie wiemy co dobre i nioczego się nie boimy.Tworzymy w oparciu o najnowsze zastosowania, dla nas liczy się responsywność. Już nigdy Twoja strona internetowa nie będzie burzyć się na telefonie czy tablecie.

 

Nic nie jest tak drażniące jak ciągłe powiększanie i pomniejszanie okna przeglądarki na swoim smartfonie czy tablecie. Można tego uniknąć w bardzo prosty sposób. Strony, które tworzymy działają w oparciu o Tweeter Bootsrap dzięki czemu zawartość będzie dostosowywać się do rozmiaru wyświetlacza i ustawiać się kaskadowo na ekranie. Sprawdź jak to u nas działa i otwórz www.holybear.pl na swoim smartfonie czy tablecie!

 


Kontakt

 

Holy!Bear

Creative Group

w: www.holybear.pl
@: biuro@holybear.pl
f: /holybearcreative

Jakub Ćwierzyk

Founder, Head Designer

@: kuba@holybear.pl
#: 668 641 294
t: @yakubudesign

Iryna Kot

Marketing Manager

@: ira@holybear.pl
#: 784 082 010

Poznali Zbyszka

 


Wszelkie prawa zastrzeżone - Holy Bear Creative Group 2014
www.holybear.pl | facebook.com/holybearcreative


Branding, identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne, design, DTP, ulotki, plakaty, broszury, Logo, projektowanie stron internetowych.